דף הבית | צור קשרשלח לחבר | English   

חדשות

הטבה למגיעים דרך האתר! ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, בתיאום מראש.

 

צור קשר

 

מטבחים מעוצבים

מלא את פרטייך ונחזור אליך.
שם:
טלפון:
הערות:
 
מטבחים מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מכל בית מעוצב ומוקפד. אולם, בעוד לשאר חללי הבית השפעה מוגבלת על איכות חיי דייריו, הרי שלמטבח מעוצב השפעה חיובית דרמטית על איכות חייהם של כל דיירי הבית.

מדוע למטבח מעוצב חשיבות כה רבה?

אם בעבר היה מקובל לראות את המטבח הביתי כעוד חלל פונקציונלי במרחב הביתי שאינו שונה בהרבה ממרחבי שירות אחרים בתוך הבית, הרי שעם השנים ועם השינוי החשיבתי שהפך את עיצובם של חללי הבית הפנימיים לבעל חשיבות גדולה מזו המיוחסת לעיצוב חללי הבית הרשמיים, כיום זוכה המטבח לתשומת לב מקסימלית בעולם עיצוב הפנים ועיצובו נתפס כפעולה שיש לה משמעות רבה ביצירת אווירה ביתית ובתרומה לליכוד השורות במשפחה בכל זמן נתון. אם המטבח הוא המקום אליו נאספים כל בני המשפחה בסופו של עוד יום שגרה עמוס לעייפה כשהם חולקים את חוויותיהם עם שאר בני המשפחה, אין כל ספק כי עיצוב מושלם של המטבח תורם רבות לעיצוב חוויה משפחתית מושלמת אשר תלווה את ילדיכם לעד.

על מה כדאי להקפיד בעיצוב מטבח?

מטבחים מעוצבים תופסים, אמנם, את כותרות העיצוב בכל הנוגע לפן הוויזואלי שלהם, אך, אין כל ספק כי גם לפן הפרקטי שלהם השפעה רבה מאוד על חוויית השימוש המהנה בהם. לכן, חשוב מאוד לתכנן את המטבח באופן שיספק את צרכי המשפחה הפרקטיים באופן האפקטיבי ביותר. את התאמת הנתונים הפרקטיים של המטבח חשוב לעשות בעזרת איש מקצוע אשר יסייע בידכם להגדיר את מערך הצרכים האישי שלכם המבוסס ברובו על הרגלי הבישול והאכילה המשפחתיים.

על מה עוד יש לתת את הדעת?

במידה והמטבח שלכם סגור, תוכלו לקחת את סוגיית העיצוב שלו לכל כיוון שיעלה בדעתכם. עם זאת, במידה והבית שלכם מעוצב כחלל פתוח וחלל המטבח גלוי בחלקו או ברובו, יהיה עליכם לקחת בחשבון את הקו העיצובי השולט ברחבי הבית כבסיס לתכנון עיצובו של המטבח. מטבחים מעוצבים יכולים בהחלט להשתלב במרחב העיצובי של הבית ואם תשקיעו בהם את המיטב, הם ישדרגו את עיצוב הבית כולו לאין ערוך.עמי דוראני נייד: 054-4201094
מען למכתבים: ש.בן ציון 12/2, ראשון לציון, 75216


אודות |מטבחים |ארונות אמבטיה |חדרי ילדים |ארונות קיר |שונות |ערוץ 10 - TV. נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים
 
אתר עדן עיצובים עוסק בתכנון , עיצוב, ייצור מטבחים ועוד, ארונות הזזה, מזנונים, חדרי שינה מעוצבים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי אמבטיה, חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, שולחן סלון, מטבחים, עיצוב מטבחים, מטבחים מעוצבים, שיש למטבחים, עיצוב מטבח, עיצוב חדרי שינה, נגריות, עיצוב רהיטים, חדרי שינה מעוצבים להורים , שיפוץ מטבחים וארונות אמבט, מטבחים מעוצבים, ריהוט משרדי, מטבחים כפריים, סוגי מטבחים.
Copyright © 2001-2017 Net-style. All rights reserved